Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Чевли Рамни Летни кондури
Летни кондури
Летни кондури Летни кондури

Летни кондури

700 МКД

Големина: 39

Град: Скопје

Материјали: скај, коноп

Ознаки: златна боја

Додадено: 8.7.2020

Прегледи: 364

4

Летни кондури, број 39 ( многу широк калап), нови, многу лесни и удобни.

AnetaMirchevska

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0