Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sandali ALDO
Sandali ALDO Sandali ALDO

Sandali ALDO

ПРОДАДЕНО

Големина: 38

Град: Скопје

Ознаки: teget zlatno

5
0

Kozni,br.38,malku noseni,doneseni od Amerika.

Додадено: 31.3.2012 Прегледи: 2123

jasminaavramosk

36
0

Членот го следат

114

Членот ги следи

7