Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Одлично сочувани
  Одлично сочувани
  Одлично сочувани

Одлично сочувани

800 МКД

Големина: 38

Бренд: adidas

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: црни

1
0

Како махер за промашено бројче еве уште еден таков пар. Одлично сочувани црни со нежно сини траки и врвци. Ги нарачав со голем мерак, ќе им се изнаносите 🙂

Додадено: 14.7.2020 Прегледи: 71

bibiljanka

13
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

10