Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Biana shoes NOVI
Biana shoes NOVI Biana shoes NOVI Biana shoes NOVI Biana shoes NOVI

Biana shoes NOVI

1200 МКД

Големина: 37

Бренд: biana shoes

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: novi

0
0

Noseni ednas na 2 casa, skroz novi. Kozni, meki udobni samo ne se moj stil.

Додадено: 25.7.2020 Прегледи: 264

ivana0704

80
1

Членот го следат

29

Членот ги следи

12