Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кожени Kozni NOVI oksfordki zenski
Kozni NOVI oksfordki zenski
Kozni NOVI oksfordki zenski Kozni NOVI oksfordki zenski Kozni NOVI oksfordki zenski Kozni NOVI oksfordki zenski Kozni NOVI oksfordki zenski

Kozni NOVI oksfordki zenski

490 МКД

Големина: 39

Град: Велес

Материјали: кожни кожа kozni

Ознаки: cevli oksfordki кожни kozni novi

5
0

Cevlite se 100% kozni, kupeni od Nickels makedonsko proizvodstvo. Krem boja. Obleceni se samo ednas. Potpolno udobni , prekrasno stojat na mnogu kombinacii. Velicina 39

Додадено: 28.7.2020 Прегледи: 97

mandarinkafinka

116
3

Членот го следат

98

Членот ги следи

1