Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Kozni cizmi Alberto gozzi
Kozni cizmi Alberto gozzi
Kozni cizmi Alberto gozzi Kozni cizmi Alberto gozzi Kozni cizmi Alberto gozzi Kozni cizmi Alberto gozzi

Kozni cizmi Alberto gozzi

1500 МКД

Големина: 38

Бренд: alberto gozzi

Град: Гостивар

Материјали: koza

Ознаки: alberto gozzi

1
0

ОПИС Cizmite se broj 37 1/2 , kozni, gi oblekov tocno dvapati no mali mi se jas sum 39ka, do nad koleno se, ramni, fantasticno stojat.Prekvalitetni i preubaviGi davam simbolicno

Додадено: 31.7.2020 Прегледи: 48

Vlaga0510

8
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

1