Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кломпи Двата во одлична состојба
Двата во одлична состојба
Двата во одлична состојба Двата во одлична состојба Двата во одлична состојба Двата во одлична состојба

Двата во одлична состојба

100 МКД

Големина: 37

Бренд: //

Град: Струга

Материјали: //

Ознаки: //

0
0

Двата телефони се одлично сочувани и одат заедно со полнач. Батериите им се нови на двата, сменети се минатиот месец. Цена по договор. https://m.gsmarena.com/apple_iphone_4-3275.php https://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_duos_s7562-4883.php

Додадено: 1.8.2020 Прегледи: 108

rusokosa

67
2

Членот го следат

37

Членот ги следи

20