Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Класични салонки
Класични салонки
Класични салонки Класични салонки Класични салонки

Класични салонки

299 МКД

Големина: 38

Бренд: coco&perla

Град: Тетово

Материјали: ....

Ознаки: штикли шпиц

Додадено: 22.8.2020

Прегледи: 153

2
0

Високи штикли носени смо два пати, малку се оштетени (излупени) на шпицот. Затоа е ова цена иначе купени се 1200.

bellsofmoscow

2
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

4