Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Кожни
Кожни Кожни

Кожни

150 МКД

Големина: 37

Бренд: страдивариус

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: хххх

3
0

Чиста кожа неносени. 1 е 37 другата 38. Одговараат за 37-38 Воопшто не се приметува дека се различни бр. Мн се удобни, штиклата е мала 5см

Додадено: 23.8.2020 Прегледи: 167

Ketrin197672

4
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

1