Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Балетанки ALDO NOVI Espadrili
ALDO NOVI Espadrili
ALDO NOVI Espadrili ALDO NOVI Espadrili ALDO NOVI Espadrili ALDO NOVI Espadrili ALDO NOVI Espadrili

ALDO NOVI Espadrili

1500 МКД

Големина: 37

Бренд: aldo

Град: Куманово

Материјали: teleshkakoza

Ознаки: aldo

2
0

Skroz novi nenoseni Aldo espadrili, izraboteni od teleshka koza, kremasti so animal print, nameneti za suvo vreme.Broj 37. Bez ponudi za razmena.

Додадено: 25.8.2020 Прегледи: 124

mystore1

29
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

22