Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Кожени чевли некористени 38
Кожени чевли некористени 38
Кожени чевли некористени 38 Кожени чевли некористени 38 Кожени чевли некористени 38 Кожени чевли некористени 38 Кожени чевли некористени 38

Кожени чевли некористени 38

ПРОДАДЕНО

Големина: 38

Бренд: reverse

Град: Скопје

Материјали: кожни leather

Ознаки: reverse shoes new brand leather

3
0

Reverse кожни чевли/ салонки на штикла од 3 см или наречена ,,kitten heels,,. Чевлите се величина 38 и одговараат на бројот, и не се користени никогаш. Моделот е нослив од пролет до есен и совршено одговараат на фармерки и панталони поради тоа што се позатворени во предниот дел, но секако и на здолништа и фустани.

Додадено: 9.9.2020 Прегледи: 407

Gjurgja

5
0

Членот го следат

17

Членот ги следи

0