Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Сандали Кожни бренд сандали намалени 50%,за само 350ден.
Кожни бренд сандали намалени 50%,за само 350ден.
Кожни бренд сандали намалени 50%,за само 350ден. Кожни бренд сандали намалени 50%,за само 350ден. Кожни бренд сандали намалени 50%,за само 350ден. Кожни бренд сандали намалени 50%,за само 350ден. Кожни бренд сандали намалени 50%,за само 350ден.

Кожни бренд сандали намалени 50%,за само 350ден.

700 МКД

Големина: 37

Бренд: charlotte

Град: Битола

Материјали: кожа

Ознаки: сандали

3
0

Преубави сандали од познат шведски бренд,буквално нови без никаква мана,лесни и квалитетни со мека влошка и антомски пад.Целокупната тежина на двете сандали заефно изнесува 350гр.премногу се лесни и удобни.Сега на пола цена 350 ден.

Додадено: 13.9.2020 Прегледи: 122

Izeirijeta

62
0

Членот го следат

32

Членот ги следи

2