Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кожени Tommy Hilfiger br. 37 NOVI
Tommy  Hilfiger br. 37 NOVI
Tommy  Hilfiger br. 37 NOVI Tommy  Hilfiger br. 37 NOVI Tommy  Hilfiger br. 37 NOVI Tommy  Hilfiger br. 37 NOVI Tommy  Hilfiger br. 37 NOVI

Tommy Hilfiger br. 37 NOVI

4000 МКД

Бренд: tommy hilfiger

Град: Прилеп

Материјали: kozni

Ознаки: tommy hilfiger

5
0

Novi Tommy Hilfiger high heels, broj 37, izraboteni od vistinska koza so snake print. Visina na stikla 10.5 sm, so remce okoli gluzd i se od poslednata kolekcija. Super se udobni. Kupeni od Swajcarija.

Додадено: 16.9.2020 Прегледи: 228

TosevaM

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0