Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Puma suede platform
Puma suede platform
Puma suede platform Puma suede platform Puma suede platform Puma suede platform Puma suede platform

Puma suede platform

1500 МКД

Големина: 38

Бренд: puma

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: puma patiki

2
0

Оригинал PUMA патики во одлична состојба.. купени онлајн, ги продавам поради утнат број.

Додадено: 18.9.2020 Прегледи: 167

Anni_001

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

2