Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кожени Marco Tozzi kozni cevli
Marco Tozzi kozni cevli
Marco Tozzi kozni cevli Marco Tozzi kozni cevli Marco Tozzi kozni cevli Marco Tozzi kozni cevli Marco Tozzi kozni cevli

Marco Tozzi kozni cevli

500 МКД

Големина: 40

Бренд: marco tozzi

Град: Скопје

Материјали: koza 100%

Ознаки: so vrvki

0
0

Kozni, crni, niski cevli. I odnadvor i vnatresno 100% koza. Malku noseni. Bez razmeni. Cena fiksna.

Додадено: 21.9.2020 Прегледи: 92

zane2410

61
0

Членот го следат

38

Членот ги следи

31