Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми NISKI CIZMI, 39
NISKI CIZMI, 39
NISKI CIZMI, 39 NISKI CIZMI, 39 NISKI CIZMI, 39 NISKI CIZMI, 39

NISKI CIZMI, 39

ПРОДАДЕНО

Големина: 39

Град: Радовиш

Материјали: prevrtena koza

Ознаки: patent crno

0
0

- niski zenski cizmi - crni - prevrtena koza - funkcionalni patenti od dvete strani + lastik vnatresno - noseni samo ednas ( slika 4) - perfektna sostojna

Додадено: 9.10.2020 Прегледи: 144

TaaTaaTaa

224
0

Членот го следат

220

Членот ги следи

17