Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Водоотпорни чизми Sport Reality
Водоотпорни чизми Sport Reality
Водоотпорни чизми Sport Reality Водоотпорни чизми Sport Reality Водоотпорни чизми Sport Reality Водоотпорни чизми Sport Reality

Водоотпорни чизми Sport Reality

1000 МКД

Големина: 36

Бренд: xkander

Град: Неготино

Материјали: lime royal navy

Ознаки: машки зимски водоотпорни

0
0

Чизмите се купени од Спорт Реалити минатото зимо. Носени се многу малку, бидејќи на син ми ги надрасна брзо. Зачувани се, водоотпорни погодни за на снег и ниски температури. Купени се 2800 ден.

Додадено: 9.10.2020 Прегледи: 88

violeta

41
1

Членот го следат

53

Членот ги следи

45