Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Нови чизми број 41
Нови чизми број 41
Нови чизми број 41

Нови чизми број 41

300 МКД

Големина: 41

Бренд: ххх

Град: Скопје

Материјали: крзно гума превртена кожа

Ознаки: нови

3
0

Скроз нови, неносени женски чизми. Број 41. Меки и удобни, со крзно. Должина на ѓон 27.5 cm. Моделот одговара за послаби стапала, најширок дел од ѓонот е 8.5 cm.

Додадено: 25.10.2020 Прегледи: 183

Sweetheart

14
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

3