Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kozni cizmi 37
Kozni cizmi 37 Kozni cizmi 37 Kozni cizmi 37 Kozni cizmi 37

Kozni cizmi 37

100 МКД

Големина: 37

Бренд: //

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: //

0
0

Kozni cizmi broj 37, noseni, zacuvani. Ednata napred e malku odlepena od gjonot (slika 4), moze da se zalepi.

Додадено: 31.10.2020 Прегледи: 210

654321

52
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

0