Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Чевли Чизми Novi London Rebel Visoki Cizmi
Novi London Rebel Visoki Cizmi
Novi London Rebel Visoki Cizmi Novi London Rebel Visoki Cizmi Novi London Rebel Visoki Cizmi Novi London Rebel Visoki Cizmi

Novi London Rebel Visoki Cizmi

1600 МКД

Големина: 37

Бренд: london rebel

Град: Охрид

Материјали: crni

Ознаки: crni visoki cizmi

Додадено: 2.11.2020

Прегледи: 602

5

kupeni se od ASOS obleceni samo za proba, sosema novi. Gi prodavam bidejki za zal ne mi se dopagja kako mi stojat. Broj 37. Me cinea 38€ (kupeni na popust od 89€) - gi prodavam za 1600 den.

xtinana

5
1

Членот го следат

0

Членот ги следи

5