Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
патики
патики патики патики

патики

2000 МКД

Големина: 40

Бренд: jack&jones

Град: Велес

Материјали: кожни

Ознаки: patiki

1
0

Патиките се нови. Не се носени ниту еднаш. Ги продавам поради погрешен број. Број:40

Додадено: 7.11.2020 Прегледи: 180

Александра

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

1