Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Pimkie штикли
Pimkie штикли
Pimkie штикли Pimkie штикли Pimkie штикли Pimkie штикли Pimkie штикли

Pimkie штикли

200 МКД

Големина: 37

Бренд: pimkie

Град: Кичево

Материјали: кожа

Ознаки: патент црни кожа штикли

Додадено: 21.11.2020

Прегледи: 294

2
0

Многу ретко носени штикли, сочувани.

nina1611

4
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

6