Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novi cizmi
Novi cizmi

Novi cizmi

500 МКД

Големина: 39

Град: Штип

Материјали: kozha

Ознаки: kozha

5
0

Cizmite se sosema novi, nitu probani i isti se kako na slikata. Za povekje sliki slobodno pishete mi.

Додадено: 24.12.2020 Прегледи: 163

Barbiedoll2222

0
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0