Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми *****TREND IN ЧИЗМИЧКИ *****
*****TREND IN  ЧИЗМИЧКИ *****
*****TREND IN  ЧИЗМИЧКИ ***** *****TREND IN  ЧИЗМИЧКИ ***** *****TREND IN  ЧИЗМИЧКИ *****

*****TREND IN ЧИЗМИЧКИ *****

999 МКД

Големина: 38

Град: Свети Николе

Материјали: лак

Ознаки: нема

Додадено: 2.1.2021

Прегледи: 134

2
0

******Се продава овој преубав модел на чизмички, кои се многу трендовски, но, за жал мене ми се големи 😔 одговара за 38 број, повелете Цена 999 денари 😇 Тел. број за контакт 070 363 506 Праќам преку карго СРЕЌНИ ПРАЗНИЦИ ******

fashiongirl

0
0

Членот го следат

29

Членот ги следи

13