Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Чевли Сандали Кожни чевли
Кожни чевли
Кожни чевли Кожни чевли Кожни чевли Кожни чевли

Кожни чевли

1100 МКД

Големина: 38

Бренд: biana

Град: Охрид

Материјали: кожни

Ознаки: биана

Додадено: 15.1.2021

Прегледи: 220

3

Нови кожни чевли Biana, воопшто не носени. Цена 1000 ден.

ivana9

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0