Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
nike br.40.5
nike br.40.5 nike br.40.5 nike br.40.5 nike br.40.5

nike br.40.5

1000 МКД

Големина: 40

Бренд: nike

Град: Куманово

Материјали: koza

Ознаки: xxx

Додадено: 23.1.2021

Прегледи: 225

3
0

kratko vreme noseni...vo super sostojba se..samo a ljubiteli na kvalitetna patika...

санја2020

1
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0