Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чизми
Чизми Чизми

Чизми

800 МКД

Големина: 38

Град: Кавадарци

Материјали: еко кожа

Ознаки: чизми, висока плута

Додадено: 3.2.2021

Прегледи: 97

1
0

Чизмите се многу кратко носени, без мана.

Outsideofthebox

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0