Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Чевли Чизми Кожни Чизми
Кожни Чизми
Кожни Чизми

Кожни Чизми

2000 МКД

Големина: 37

Бренд: lutvelizade

Град: Кичево

Материјали: кожа

Ознаки: кожна чизми нови

Додадено: 17.3.2021

Прегледи: 386

8

Нови не искористени кожни чизми со средна штикла и должина до колена или скрос малку над колена :)) Од Турција се и се со многуу добар квалитет

Anita551

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0