Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Чевли Чизми Црни чизми ~ Прејаки :)
Црни чизми ~ Прејаки :)
Црни чизми ~ Прејаки :) Црни чизми ~ Прејаки :) Црни чизми ~ Прејаки :) Црни чизми ~ Прејаки :)

Црни чизми ~ Прејаки :)

250 МКД

Бренд: molini

Град: Скопје

Материјали: скај

Ознаки: црни чизми

Додадено: 19.3.2021

Прегледи: 173

2

Купени од Molini. Носени се, но има уште мноооогу носења во нив 37 ... хит се сезонава :)))) - САМО ВО СКОПЈЕ Е ПРОДАЖБАТА -

NenaMj

105
0

Членот го следат

83

Членот ги следи

26