Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Чевли Штикли Teget salonki 36/37
Teget salonki 36/37
Teget salonki 36/37 Teget salonki 36/37 Teget salonki 36/37 Teget salonki 36/37 Teget salonki 36/37

Teget salonki 36/37

350 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: lak i plish

Ознаки: teget salonki

Додадено: 20.3.2021

Прегледи: 71

0

Teget salonki obleceni dva/tri pati skoro kako novi, odgovaraat na pogolemo 36 ili pomalo 37.

anajovanoska

22
1

Членот го следат

35

Членот ги следи

11