Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cvetni patiki
Cvetni patiki Cvetni patiki Cvetni patiki

Cvetni patiki

450 МКД

Големина: 40

Град: Скопје

Ознаки: novo leto patiki floral prolet

15
0

Prekrasni patiki, do gluzd visoki so cvetcinja. Novi se, nenoseni(so etiketa). Brojceto pisuva deka e 39, no odgovaraat za 40. (28cm)

Додадено: 5.5.2013 Прегледи: 5148

juicystar07

23
1

Членот го следат

207

Членот ги следи

7