Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Чевли Штикли Zara salonki 38
Zara salonki 38
Zara salonki 38 Zara salonki 38 Zara salonki 38 Zara salonki 38 Zara salonki 38

Zara salonki 38

900 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: zara

Состојба: многу добра

Додадено: 6.4.2021

Прегледи: 231

1

Zara beli kozni polusandali 38 ili salonki otvoreni kaj prstite, tocno dva pati staveni, bez ostetuvanje Podarok kozni patiki 38-39, poveke stoeni, nego noseni

Dijana2016

98
0

Членот го следат

58

Членот ги следи

14