Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Guess patiki
Guess patiki Guess patiki Guess patiki

Guess patiki

3000 МКД

Големина: 38

Бренд: guess

Град: Куманово

Материјали: koza

Ознаки: patiki kozni beli guess

Состојба: многу добра

Додадено: 8.4.2021

Прегледи: 397

2

Beli kozni patiki na Guess, noseni edna sezona, no mnogu socuvani! Kupeni se 8500 den. Gi prodavam 3000 i cenata e fiksna. Ima i bela mala Guess canticka ako ste zainteresirani pisete mi poraka

BeFunky

4
0

Членот го следат

35

Членот ги следи

0