Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Чевли Сандали Novi sandali br.38
Novi sandali br.38
Novi sandali br.38 Novi sandali br.38

Novi sandali br.38

500 МКД

Големина: 38

Бренд: opossite

Град: Скопје

Материјали: nn

Ознаки: nn

Состојба: ново со етикета

Додадено: 10.4.2021

Прегледи: 140

4

Novi sandali krem boja. Nitu ednas ne se obleceni. Kupeni od opossite. Broj 38.

Viola777

48
0

Членот го следат

21

Членот ги следи

71