Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Чевли Штикли Чевли со број 40
Чевли со број 40
Чевли со број 40 Чевли со број 40 Чевли со број 40

Чевли со број 40

400 МКД

Големина: 40

Град: Велес

Материјали: плиш

Ознаки: .........

Состојба: ново без етикета

Додадено: 15.4.2021

Прегледи: 113

0

Нови чевли на мала дебела штикла пробани само во продавница. Цена 400ден. За повеќе слики и информации слободно пишете ми во порака 😊

BiserkaR

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

3