Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Чевли Сандали Bata, novi nenoseni
Bata, novi nenoseni
Bata, novi nenoseni Bata, novi nenoseni Bata, novi nenoseni

Bata, novi nenoseni

1200 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: xx

Состојба: ново без етикета

Додадено: 20.4.2021

Прегледи: 132

1

Skroz novi, vo kutija Bata sandali. Kozni. Visina 9,5 cm

fineliving

147
0

Членот го следат

103

Членот ги следи

42