Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Patiki
Patiki Patiki

Patiki

450 МКД

Големина: 37

Бренд: xxx

Град: Битола

Материјали: xxx

Ознаки: xxxx

Состојба: многу добра

Додадено: 12.5.2021

Прегледи: 53

0

Kratko noseni zenski patiki crni so srebreno so patenti od dvete strani na patikata i vrvci broj 37 bez nikakva mana

lidudu

7
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

23