Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Чевли Балетанки Esprit мокасини
Esprit мокасини
Esprit мокасини Esprit мокасини Esprit мокасини Esprit мокасини Esprit мокасини

Esprit мокасини

1100 МКД

Големина: 39

Бренд: esprit

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: esprit

Состојба: многу добра

Додадено: 16.5.2021

Прегледи: 349

4

Esprit кожени мокасини бр.39 Купени од Натето буквално носени еднаш. Од мене се носени еднаш и ми се големи. Точно си одговараат на 39ка.

crvenkapa

229
0

Членот го следат

314

Членот ги следи

9