Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Чевли Чизми Kozeni cizmi TOP SHOP
Kozeni cizmi TOP SHOP
Kozeni cizmi TOP SHOP Kozeni cizmi TOP SHOP Kozeni cizmi TOP SHOP Kozeni cizmi TOP SHOP

Kozeni cizmi TOP SHOP

1800 МКД

Големина: 38

Бренд: top shop

Град: Скопје

Материјали: 100%prirodnakoza

Ознаки: 100%genuineleather

Состојба: многу добра

Додадено: 24.5.2021

Прегледи: 252

2

Kozeni cizmi od brendot Top Shop, broj: 38, sostav: 100% prirodna koza, boja: crna. Kupeni €120, mnogu malku noseni, vo odlicna sostojba, bez nitu edna maana, kako novi, se gleda na fotografiite.

vesna1234

91
0

Членот го следат

88

Членот ги следи

8