Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Crni sandali
Crni sandali

Crni sandali

200 МКД

Големина: 36

Град: Скопје

Материјали: ....

Ознаки: ....

Состојба: многу добра

Додадено: 28.5.2021

Прегледи: 135

2

Crni sandali so remencinja Br 36 Obleceni tocno dva pati

MarijanaSK***

33
1

Членот го следат

38

Членот ги следи

1