Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

сандали
сандали сандали сандали

сандали

1700 МКД

Големина: 39

Бренд: massimo dutti

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: dutti massimo

Состојба: многу добра

Додадено: 22.6.2021

Прегледи: 384

1

Кожни сандали, кафена боја, доколку сте од Скопје може да се договориме, да се најдеме да ги пробате прво

TinaFijantina

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0