Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Чевли Рамни Aldo NOVI kozni
Aldo NOVI kozni
Aldo NOVI kozni Aldo NOVI kozni Aldo NOVI kozni

Aldo NOVI kozni

700 МКД

Големина: 39

Бренд: aldo

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: novi aldo

Состојба: ново со етикета

Додадено: 23.6.2021

Прегледи: 306

7

Novi Aldo br. 39 nebesno sini, letna boicka Kozni so kozna vloska

bonbonka

118
0

Членот го следат

66

Членот ги следи

98