Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Чевли Сандали Сандали бр 39
Сандали бр 39
Сандали бр 39 Сандали бр 39 Сандали бр 39

Сандали бр 39

300 МКД

Големина: 39

Бренд: грција

Град: Скопје

Материјали: кожа превртена

Ознаки: грција

Состојба: ново без етикета

Боја: виолетово

Додадено: 14.7.2021

Прегледи: 69

1

Сандали бр 39 , кожни , скоро нови , убава боја

Cvancik

11
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0