Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Baletanki
Baletanki Baletanki

Baletanki

349 МКД

Големина: 40

Бренд: doneseni od. anglija

Град: Битола

Материјали: prevrtena koza

Ознаки: lesni i udobni

Состојба: многу добра

Боја: беж

Додадено: 15.7.2021

Прегледи: 81

1

Baletanki doneseni od anglija ama. Odgovara at na dolga I Slaba Koga, mislam moze I na 39 da odgovara at, noseni ednas ili dva pati

bibita

3
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

1