Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики ПРОДАДЕНО
ПРОДАДЕНО
ПРОДАДЕНО ПРОДАДЕНО

ПРОДАДЕНО

2000 МКД

Град: Скопје

Ознаки: ново

2
0

Оригинални ADIDAS патики,облечени само еднаш. Купени 3500 ги давам за 2000.Бројот е 40 , но калапот 38 премногу се заљубив во нив кога ги избирав за да приметам , едноставно морав да ги имам.

Додадено: 29.5.2012 Прегледи: 4689

AnchiBanchi

2
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

1