Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Medela pumpa
Medela pumpa

Medela pumpa

3000 МКД

Бренд: medela

Град: Кичево

Материјали: plastika

Ознаки: novo

Додадено: 1.7.2018

Прегледи: 1143

1

Elekteicna pumba od Medela cena 3000 den fiksna cena bez razmeni, najdobroto za majki koi se izmolzuvaat

avonmk

208
0

Членот го следат

111

Членот ги следи

48