Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pantaloni za na sneg pomalo M
Pantaloni za na sneg pomalo M Pantaloni za na sneg pomalo M Pantaloni za na sneg pomalo M Pantaloni za na sneg pomalo M Pantaloni za na sneg pomalo M

Pantaloni za na sneg pomalo M

650 МКД

Големина: 146-152

Бренд: pamuk

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: pamuk 146 suskavec

Состојба: многу добра

Боја: сиво

Додадено: 10.1.2019

Прегледи: 1276

3

Debeli zimski pantaloni za na sneg.Obleceni nekolku pati..sega se mali.Nemaat nikakva mana se gleda i od slikite.Ima i tregeri so niv.Kupeni mnogu poskapo

cecece

58
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

30