Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
koshula mashka detska velicina 5
koshula mashka detska velicina 5 koshula mashka detska velicina 5

koshula mashka detska velicina 5

130 МКД

Големина: 110-116

Бренд: gymboree

Град: Скопје

Материјали: pamuk,

Ознаки: kosula,

Додадено: 2.6.2019

Прегледи: 491

0

Koshula detska, mashka, velicina 5. Gymboree, od Amerika e kupena. Nosena e nekolku pati, po 2-3 casa.

Astera

31
0

Членот го следат

26

Членот ги следи

2