Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novi shpikozni i kapche⬇️⬇️⬇️
Novi shpikozni i kapche⬇️⬇️⬇️

Novi shpikozni i kapche⬇️⬇️⬇️

190 МКД

Големина: 56-62

Бренд: ....

Град: Штип

Материјали: ...

Ознаки: ...

Додадено: 26.12.2019

Прегледи: 659

4

Novi so etiketa. Sovrsheni za povojnica kaj nekoe zimsko bebence. Plisheni so kapche. Sega namaleni.

Wardrobe22

40
1

Членот го следат

19

Членот ги следи

19