Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cizmi kegi kozni *NAMALENI*
Cizmi kegi kozni *NAMALENI* Cizmi kegi kozni *NAMALENI* Cizmi kegi kozni *NAMALENI* Cizmi kegi kozni *NAMALENI*

Cizmi kegi kozni *NAMALENI*

1100 МКД

Големина: 29

Бренд: kegi shoes

Град: Тетово

Материјали: koza

Ознаки: ...

Додадено: 5.2.2020

Прегледи: 211

0

Kozni teget cizmicki na poznatiot brend Kegi shoes noseni 2,3 pati brzo ni se smalija. Deka se novi se gleda od slikite. Broj 29.

vikice

11
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

2